Сергій Мазепа: політика зачекає, найголовніше - творити добро на благо людей!

- Сергію Володимировичу, доброго дня. Нещодавно Вас було обрано депутатом Київської обласної ради. У попередніх виступах Ви заявляли, що будете сприяти вирішенню проблем Обухівського та Васильківського районів. Розкажіть, що пов'язує Вас із нашим краєм?

- І Вам добрий день. Обухівщина - це моя рідна земля. Тут, у мальовничому селі Копачеві проживали мої діди й прадіди, тут я проводив своє дитинство. Рідна земля завжди кличе до себе! І якщо дитинство здавалося світлим та безтурботним, то зараз ти відчуваєш усі проблеми, які оточують жителів Київщини на кожному кроці. Враховуючи теперішню ситуацію, їх необхідно негайно вирішувати.

- Ваша громадська діяльність охоплює більше десяти років. Розкажіть, які плани на найближчий період роботи?

- По-перше, я буду продовжувати займатися меценатською діяльністю. Наша команда вже не один рік допомагає будинкам сімейного типу, самотнім пенсіонерам, ветеранам, дітям-сиротам. По-друге, буду проводити зустрічі із громадянами. Нас обрано на ці посади народом, і ми не маємо жодного правазраджувати своїх виборців.

- Ви сказали про вирішення проблем, а їх на Обухівщині - чимало. Нещодавно, буквально кілька тижнів тому, палали торф'яники та сміттєзвалища. Чи є шляхи вирішення цієї проблеми?

- Дивіться, по-перше необхідно виконати перевірку сміттєзвалища, оглянути його становище, побачити документи. Є інформація, що сміття роками ввозилося незаконно, і від цього страждали мешканці навколишніх міст та сіл. А після викриття, його почали ганебно засипати піском, намагаючись приховати сліди злочину. Подальша експлуатація цього об'єкту може призвести до екологічної катастрофи. Зараз ведуться консультації і обговорюються можливі шляхи вирішення. 

- Нещодавно Ви заявили, що медична реформа стала яскравою піар-акцією для влади, але користі людям вона не принесла. Дійсно усе так погано?

- Вся медична реформа звелася до одного: хочеш отримати позитивний результат від лікування - іди до платної клініки. Якщо коштів немає - ти нікому не потрібний. Державні кошти банально розкрадаються, а безкоштовні ліки зникають, через діяльність "обачливого" медперсоналу. Ця псевдореформа має бути скасованою!  

- Ви стали депутатом обласної ради, влилися в колектив місцевого самоврядування. Ось Вам ситуація: минулого тижня, під час зустрічі з виборцями, депутат Української міської ради лаявся та погрожував своїм співрозмовникам. Як Ви ставитеся до такої поведінки народного обранця?

- Якщо тебе обрали депутатом, май совість, відповідай перед людьми за свої вчинки. Якщо розумієш, що не під силу - склади повноваження. Нехай місце займе той, хто дійсно думає про людей, а не робить вигляд своєї "бурхливої діяльності". Я готовий відповідати за свої вчинки, і, у разі необхідності, скласти повноваження депутата.

- Незабаром можуть відбутися місцеві вибори. Ви готові до передвиборчої кампанії?

- Я готовий працювати на благо громади, докладаючи всіх зусиль. Вибори проходять, а проблеми залишаються. І вирішувати їх необхідно не під час "окучування" округу, а тоді, коли постає це питання. Для мене, вибори - це своєрідний екзамен. Якщо тобі довіряють - ти перемагаєш, якщо ні - залишаєшся за бортом. Дехто для перемоги купляє собі прохідні місця у політпроектах, дехто друкує яскраву агітацію. Я не боюся їх програти, адже найголовніше - творити добро на благо людей!

Опублікувати коментар

0 Коментарі