Привітання Олега Мазепи з нагоди Дня міста Василькова

Шановна громадо!

Маю велику честь привітати вас з Днем міста!

Кожне місто має особливий колорит, віковічну історію та свої традиції. Свято Дня народження рідного міста об’єднує усіх, незалежно від віку та професії. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Це свято найдорожче для кожного, бо воно наповнює ваші серця гордістю за своїх земляків. 

Нині Васильків святкує 1031-шу річницю. Разом з вами радію і я успіхам нашого міста, переживаю за його проблеми, і щиро вірю, що попри усі негаразди ми зможемо зробити його кращим, заможнішим, привабливішим. А це значить спільно працювати заради досягнення цих планів у майбутньому. Лише разом ми досягнемо успіху.

Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх вас у згуртовану та небайдужу громаду! Бажаю вам та вашим родинам, міцного здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях. А нашому місту процвітання, злагоди і миру.

З повагою Олег Мазепа, 
депутат Київської обласної ради

Дописати коментар

0 Коментарі