Наталія Королевська: Мир, тарифи, пенсії, економіка - такий порядок денний об'єднає Україну

Про це в ефірі «112 Україна» заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Якість життя людей має стати ключовим показником ефективності роботи нового уряду. Серед першочергових завдань, поставлених новому Кабінету міністрів, ми не побачили, яким буде рівень доходів людей, якою буде пенсія, який відсоток від доходу становитиме оплата за тарифи. А це відповіді на питання, яких чекає кожна людина!» — зазначила парламентар.

Як підкреслила Наталія Королевська, сьогодні світ стоїть на порозі глобальної фінансово-економічної кризи, і щоб уникнути можливих ризиків, потрібно відновити економіку і залучити в країну інвестиції. А це стане можливим тільки після відновлення миру на Донбасі.

«Мир, тарифи, пенсії, економіка –  такий порядок денний об'єднає Україну! Ми зареєстрували пакет з 25 законопроектів, і будемо наполягати, щоб законопроекти ухвалювалися не за політичною ознакою, а за адекватністю тим викликам, які стоять перед країною і всіма її громадянами. Наша команда готова підтримувати всі законопроекти, незалежно від авторства, які будуть спрямовані на досягнення миру, соціальної справедливості та поліпшення життя людей!» – резюмувала опозиційний політик.

Дописати коментар

0 Коментарі