У Вільшанській Новоселиці на Васильківщині ледь не згорів врожай

Підпал чи недбалість: у скандальному селі на Київщині ледь не згорів урожай
16 вересня у с. Вільшанська Новоселиця Васильківського району сталася пожежа поблизу ферми та сміттєзвалища. Вогонь швидко розповсюджувався та почав досягати поля з пшеницею.


На місце події негайно були спрямовані екіпажі реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група Васильківського відділу поліції та повідомлено підрозділ ДСНС. Вогонь вдалося приборкати менш як за 2 години.

У селі люди вже п’ятий місяць воюють за збір урожаю. На їх думку, місцеве підприємство СВК «Новоселицький» незаконно захопили рейдери. Тому селяни уже неодноразово звертались по допомогу до правоохоронців, зокрема до очільника поліції Київської області Андрія Нєбитова та навіть Президента Володимира Зеленського.

Місцеві жителі у соціальній мережі пишуть: «На що ще здатні рейдери, які захопили СВК «Новоселицький», намаючись загарбати землі. П’ять місяців боротьби… Люди виснажені, розчаровані та зневірені…». Тож і загорання, на їх думку, сталося не випадково.

Поліція Васильківщини наразі повідомляє, що встановлює обставини та причини пожежі у селі Вільшанська Новоселиця. Опитуються свідки та очевидці події, а дане повідомлення про загорання зареєтровано до Інформаційного порталу Національної поліції. Найближчим часом буде надана правова кваліфікація події та встановлені матеріальні збитки заподіяні пожежею.

Дописати коментар

0 Коментарі