СБУ проводить обшуки в Українці: місцеві жителі схвально відреагували на перспективи арешту місцевої влади

Похожее изображение
В міській раді Українки (Київська область) провели обшуки співробітники СБУ, в рамках кримінальної справи щодо незаконного присвоєння земельних ділянок Обухівського району.

Згідно з інформацією відомства, ділянки виводяться за допомогою службових осіб міської ради та за домовленістю з місцевими кримінальними авторитетами. Той, хто дивиться за даними схемами – Леван Дарсанія, помічник виконуючого обов’язки мера Українки Тетяни Кучер, пише Телеграф.

Фактично Дарсанія є «смотрящим» за бізнесом в Українці і має пряме відношення до кримінального світу, стверджують місцеві жителі. Сам він уродженець м. Лозова (Харківська область), звідки був змушений втекти, після того як «зіпсував» відносини з Харківськими авторитетами. При цьому в Українку він «прихопив» із собою свого друга – Паату Робакідзе, спортсмена, який має пряме відношення до «Оплоту» і тепер завідує «тітушками», яких навчає в Трипіллі. З їх приходом – в Українці розквітає рекет і не законний видобуток піску. Так, у місцевих жителів великі сподівання на СБУ і новий уряд.

Нагадаємо, 22 липня у службових приміщеннях Кабінету міністрів, Держприкордослужби, Державної фіскальної служби та «Спецтехноекспорта» пройшли обшуки.

Обшуки проводили через виявлені факти заволодіння майже $6,8 мільйонами в оборонній сфері при укладанні іноземною компанією контракту з одним із підприємств «Укроборонпрому» з постачання Держприкордонслужбі підвісної системи раннього виявлення.

Дописати коментар

0 Коментарі