Діти з Донбасу відвідали братію Києво-Печерської лаври

Для юних паломників з Донбасу братія Києво-Печерської лаври провела екскурсію по Ближніх печерах і організувала трапезу.

17 вересня 2019 року Свято-Успенську Києво-Печерську лавру відвідали діти з міста Мар'їнки Донецької області, повідомляє сайт обителі. Юних гостей в Аннозачатіївському храмі зустрів архімандрит Гліб, що несе послух в соціальному відділі.

Отець Гліб розповів дітям про історію заснування монастиря.

Для юних паломників провели екскурсію по Ближніх печерах, після чого нагодували ситним обідом в братській трапезній. Отець Гліб роздав дітям іконки, брошури «Вперше в православному храмі», дитячі молитовники, православні церковні календарі і лаврські солодощі, а також побажав дітям завжди перебувати в любові до Господа і ближнього свого.

«З любов'ю була побудована ця обитель, і вже не одне століття вона залишається притулком і розрадою для багатьох. Може, через кілька років і хтось із вас, дорогі діти, буде подвизатися в нашій Лаврі. Але який би життєвий шлях ви не вибрали, бажаю вам, щоб кожен ваш день був наповнений миром і любов'ю. Адже любов покриває все!» – давав настанову священнослужитель дітям на завершення зустрічі і благословив усіх юних паломників.

Опублікувати коментар

0 Коментарі