Олег Мазепа: введення ринку землі, без згоди громадян - нонсенс у демократичній країні!

Сьогодні, виступаючи на конференції, присвяченій реформі земельних відносин, президент Володимир Зеленський заявив, що ринок землі в Україні буде запущено в обов'язковому порядку. Влада продовжує пропагувати ідею розпродажу української землі, незважаючи на те, що більшість громадян виступають проти такого рішення. 

Прагнення розпродати українську землю стає стрижнем державної економічної політики. Керівництво держави відмовляється враховувати важке економічне становище українських фермерів, заплющує очі на тотальну бідність і соціальну незахищеність селян-власників землі. Не подавши на обговорення суспільства навіть проекти земельної реформи, не усунувши проблеми з підготовкою земельного кадастру, нинішня влада твердить про неминучість скасування «земельного мораторію».

Я спілкувався із фермерами Київщини. Коли у 2010-тому році обговорювалося питання прийняття нового закону щодо мораторію, більшість з них остерігалися за свою землю. Така сама ситуація панує і зараз, коли, після зняття мораторію, у будь-яку хвилину  може приїхати великий іноземний агрохолдинг, і за безцінь скупити усю землю. 

Всі опитування громадської думки свідчать, що дві третини українських громадян виступають проти вільної купівлі-продажу землі. Це означає, що український народ своєї згоди на запуск земельного ринку владі не давав! А якщо ви слуги народу - будьте ласкаві, думайте про людей! 

Опублікувати коментар

0 Коментарі