Наталія Королевська: Відновлення миру в Україні могло розпочатися ще п'ять років тому

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська написала на своїй сторінці у Фейсбук, коментуючи п'яту річницю підписання Мінських угод.

«Сьогодні виповнюється 5 років з моменту підписання Мінських угод – плану дій, беззаперечне виконання якого усіма сторонами конфлікту напевно забезпечило б повернення миру в Україну. Через п'ять років ми бачимо, що обстріли тривають, люди гинуть і страждають, а окремі регіони нашої країни продовжують руйнуватись», – зазначила опозиційний політик.

Вона наголосила, що минула влада за п'ять років не зробила жодного кроку до завершення війни. Мир – головний виклик перед новою владою. І це головна вимога українців.

«Сьогодні я в Донбасі і, на жаль, можу констатувати, що у громадян України, які проживають тут, віра в швидке завершення війни знову почала згасати. Тому потрібно об'єднати всі зусилля і зробити все, щоб не просто не дати втратити віру людей у мир і у свою країну, а завершити бойові дії якомога швидше! Це наше головне завдання! Ми зробимо все можливе, щоб повернути в нашу країну мир, повернути території і повернути людей», – підкреслила Наталія Королевська, нагадавши, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала в парламенті законопроекти, спрямовані на досягнення миру.

Дописати коментар

0 Коментарі