МЗС України закликає світ посилити тиск на Росію через "вибори" в Криму

МЗС України закликає міжнародних партнерів дати принципову оцінку незаконним діям з організації і проведення так званих "місцевих виборів" в окупованому Криму і збільшити тиск на РФ. Про це сказано в заяві, опублікованій на сайті МЗС.

"Нові порушення міжнародного права зі сторони РФ свідчать про необхідність не тільки продовження, але і посилення міжнародного політичного та економічного тиску на РФ з метою відновлення територіальної цілісності України, в тому числі у вигляді обмежувальних заходів, пов'язаних з окупацією Криму", - сказано в заяві.

У МЗС підкреслили, що результати виборів на півострові будуть юридично нікчемними і їх не визнає ні Україна, ні міжнародне співтовариство, а всі причетні до їх проведення "будуть нести відповідальність згідно з законодавством України". 

"МЗС України закликає міжнародних партнерів дати принципову оцінку незаконним діям з організації і проведення так званих "місцевих виборів" в тимчасово окупованому Криму, не допускати контактів на національному і регіональному рівнях з незаконними інститутами російської окупаційної адміністрації та її представниками, а також посилити зусилля з метою припинення окупації Криму", - підкреслюється в заяві. 

Нагадаємо, в Росії сьогодні проходить єдиний день голосування - виборчі кампанії різного рівня, в тому числі в окупованому Криму. 

Дописати коментар

0 Коментарі