МВФ обговорює з Україною нову трирічну програму

Міжнародний валютний фонд вже завершив свою місію в Україні. Його представники почали обговорювати з Україною можливе створення нової програми на три роки. Про це повідомляє прес-служба МВФ. 

У МВФ зазначили, що після виборів цього року Україна отримала можливість просувати необхідні реформи для підвищення рівня життя, зберігаючи макроекономічну стабільність. 

Варто зазначити, що Україна попросила створити нову програму за підтримки МВФ, яка допоможе покрити потреби у фінансуванні в найближчі роки. 

"Місія приступила до обговорення нової трирічної угоди, яка може бути підтримана в рамках розширеного фонду МВФ. В останні два тижні місія провела продуктивні дискусії про політику для нової програми, особливо щодо фіскальної та грошово-кредитної політики, а також ключові заходи реформи. Він також підкреслив важливість незалежності центрального банку та забезпечення фінансової стабільності, а також необхідність докласти всіх зусиль, щоб мінімізувати фіскальні витрати, пов'язані з банкрутством", - йдеться в повідомленні. 

Відомо, що обговорення нової програми можуть продовжитися вже в найближчі тижні. 

Нагадаємо, раніше з трибуни Верховної Ради прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна вестиме переговори з МВФ про нову три-чотирирічну програму співпраці. 

Також повідомлялося, що місія МВФ прибуде до України для початку переговорів про підписання нової кредитної програми одразу після того, як буде сформовано новий уряд і він визначиться з пріоритетами своєї роботи.

Під час зустрічі президента України Володимира Зеленського з керівництвом парламенту, Кабінету міністрів, а також правоохоронних органів 2 вересня прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що одним з пріоритетних питань на наступні кілька тижнів буде підготовка до зустрічі з місією МВФ.

Згодом стало відомо, що переговори України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо нової програми співпраці перебувають в активній стадії. 

Дописати коментар

0 Коментарі