Олег Мазепа: обласна влада приділятиме велику увагу розвитку спортивного сектору Київщини

Олег Мазепа (праворуч)
3-го вересня в Київській обласній раді відбулася нарада щодо розгляду діяльності  комунальних закладів Київської обласної ради у сфері спорту. Я, як голова депутатської комісії з питань молоді, спорту та туризму, приймав у ній активну участь.

Варто зазначити, що розвитку фізичної культури та спорту на Київщині приділяється велика увага. В області функціонує  8 комунальних закладів, які працюють у сфері фізичної культури та спорту. Це – Київська обласна школа вищої спортивної майстерності, Київська обласна дитячо-юнацька спортивна школа, Київський обласний молодіжний центр, Київський обласний центр олімпійської підготовки, Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту, Київський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Київська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 
На нараді було заслухано звіти керівників установ та обговорено окремі аспекти з приводу фінансування комунальних закладів.  Варто зазначити, що вихованці спортивних закладів Київщини гідно представляють нашу область на всеукраїнському та міжнародному рівнях, отримуючи високі нагороди. 

З-поміж багатьох питань ключовим було кадрове (питання – прим. ред.) та припинення порушень трудового законодавства з боку керівництва Київської обласної ради, яке відбувалося впродовж останніх 4-х років, через що керівники КЗ змушені були кожних два місяці підписувати нові трудові угоди.
Ми працюємо над вирішенням цієї та інших проблем. Впевнений, що спортивній Київщині – бути! 

Дописати коментар

0 Коментарі