Юрій Бойко:Парламент повинен негайно втрутитися у ситуацію довкола ринку землі

Про це, 9 вересня на Погоджувальній раді заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Парламентар зазначив, що питання довкола ринку землі вже спровокували паніку на селі.

«Більшої паніки, ніж те, що сталося останнім часом на селі, не було останні 20 років. Люди не розуміють, що буде з землею. Новий міністр економіки заявив, що є 35 варіантів відкриття ринку — і при цьому не назвав жодного з них. Це велика помилка, і парламент не може стояти осторонь такого чутливого питання. Я наполягаю, щоб це питання було розглянуто у парламенті найближчим часом для того, щоб люди розуміли, що їх чекає», — наголосив Співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко переконаний: доки не буде розроблено законопроекту, який пройшов референдум і є зрозумілим людям, які працюють на землі, повинен діяти мораторій на її продаж.

«Нам не зрозуміло, чому консультантом уряду щодо ринку української землі виступає Світовий банк. При всій повазі до цієї міжнародної фінансової організації, на нашу думку, консультантами, розробниками і учасниками повинні бути фермери, які працюють на землі і є роботодавцями, а не міжнародні фінансові консультанти, для яких інтереси України не стоять на першому місці», — підкреслив парламентар.

Також Юрій Бойко звернув увагу голови Верховної Ради, на ситуацію, в якій опинилися фракції, що не входять до монобільшості.

«Фракції, які не входять до монобільшості, повинні мати можливість законодавчої ініціативи — тобто, у залі мають з’являтися не тільки закони авторства монобільшості, а й інших фракцій. Це перш за все дасть можливість виконувати зобов’язання перед виборцями і проводити важливі для людей законопроекти, серед яких: припинення тарифного геноциду, запровадження економічно обґрунтованої ціни на газ, списання заборгованості населення за комунальні послуги, відновлення пільг чорнобильцям, державне регулювання цін на товари першої необхідності авторства депутатів-опозиціонерів», — зазначив Юрій Бойко.

Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у парламенті більше 20 законопроектів, спрямованих на досягнення миру в Україні та соціального захисту людей. Крім того, політсила наполягає на невідкладному прийнятті Постанови «Про невідкладні заходи щодо припинення бойових дій і відновлення миру, імплементації Мінських угод».

Дописати коментар

0 Коментарі