Зеленський не підтримав петицію про урегулювання обігу зброї серед населення

Президент Володимир Зеленський не підтримав інтернет-петицію "Навести порядок з обігом зброї, а порядок — це закон". Про це йдеться у відповіді на відповідну електронну петицію, розміщену на сторінці інтернет-представництва президента в інтернеті.  

"Виходячи з визначеної Конституцією України найвищої соціальної цінності - людини, її життя і здоров'я, честі і гідності, недоторканності і безпеки, усвідомлюючи відповідальність держави перед людиною за свою діяльність та враховуючи необхідність вдосконалення правової політики і встановлення миру в суспільстві, легалізація обороту в державі зброї бачиться передчасною, а тому не може бути підтримана", - зазначив президент у відповіді на петицію.

Він додав, що комплексне і професійне вивчення ситуації, перш за все, з урахуванням аналізу досвіду іноземних держав, а також стану воєнно-політичної та оперативної обстановки, громадського порядку та громадської безпеки, може стати основою для прийняття правильних рішень у питаннях запобігання виникнення додаткових причин і умов для легковажного і зневажливого ставлення до людського життя.

Повідомляється, що висловлені в електронній петиції пропозиції будуть передані в Комісію з питань правової реформи.

Петиція "Навести порядок з обігом зброї, а порядок — це закон" була ініційована всеукраїнською громадською організацією "Українська асоціація власників зброї" і підтримана більш ніж 25 тис. громадян.

У своїй петиції громадська організація просила президента ініціювати розгляд у парламенті законопроекту про регулювання обігу зброї серед цивільного населення.  

Дописати коментар

0 Коментарі