Янукович може приїхати в Україну: Адвокат заявив про підготовку повернення

Захист "забезпечує можливість" повернення екс-президента України Віктора Януковича, повідомив його адвокат Віталій Сердюк в Апеляційному суді Києва 23 вересня, повідомляє радіо "Свобода".

"Він в даний час знаходиться на території Російської Федерації тимчасово. І захист здійснює заходи, які забезпечать можливість його перебування на Батьківщині. Основні завдання, поставлені клієнтом, а саме забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту, - захистом зараз виконуються", - сказав адвокат після засідання.

Нагадаємо, 24 січня Оболонський районний суд Києва заочно засудив колишнього президента Віктора Януковича до 13 років позбавлення волі.

26 лютого Оболонський суд повідомив, що захист Януковича подав 5 апеляцій на вирок. 5 березня Апеляційний суд повернув справу Януковича в Оболонський райсуд для виправлення та роз'яснення. Внесення виправлень у текст вироку Оболонський суд відмовив.

Проте 24 вересня Європейський суд скасував санкції проти екс-президента України Віктора Януковича, накладені на нього в 2018-2019 рр.

Опублікувати коментар

0 Коментарі