На Васильківщині відбудеться фестиваль ХутірFest

21 вересня у селі Залізне Васильківського району вперше відбудеться фестиваль сучасної музики та їжі «ХутірFest». Починаючи з 14.00 і до майже півночі на гостей чекають різноманітні розваги, багато музики від талановитих запрошених музикантів, співаків, різноманіття смачної вуличної їжі, кальян-бар, майстер-класи, лотерея з неймовірним головним призом – путівкою до Карпат, а на завершення – дискотека.


«ХутірFest» на Васильківщині: не пропустіть фестиваль сучасної музики та їжі
Організовує фестиваль ГО «Село для людей» за підтримки місцевих мешканців та підприємців.

Чарівним голосом співатиме для гостей фестивалю Катерина Червенко, переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів, володарка гран-прі конкурсів «Золота осінь Праги», «Зірковий шлях», лауреат першого ступеню та володарка гран-прі міських та районних конкурсів.

Який же фестиваль сучасної музики без саксофону? А ви колись чуле, як по-магічному звучить саксофон на свіжому вересневому повітрі? Якщо ні, то не пропустіть виступ дуету Максима Калішука та Петра Задорожнюка з військового оркестру 38-го навчального центру Повітряних Сил України.

Неймовірна Яніна Орлова, фіналістка національного відбору конкурсу «Слов’янський базар», більше 15 років співає на сцені міста Васильків та поза його межами. Дівчина обожнює рок і популяризує його в рідних широтах. Разом з колегами виступає у військових частинах, підносячи бойовий дух наших захисників.

Дух традиційної української вуличної музики снуватиме на фестивалі, адже на нього завітає бандурист Дмитро Швець! Маючи гарну базу в академічній музиці, він експериментує з джазом у виконанні бандури, володіє не тільки бандурою, а й сопілкою та цимбалами, грає у складі оркестру та соло. Хлопець є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Опублікувати коментар

0 Коментарі