Олег Мазепа: екологічні проблеми необхідно вирішувати, а не піаритися на порожніх обіцянках

Депутат Київської обласної ради
Олег Мазепа (праворуч)
Нещодавно ми стали свідками того, як палали сміттєзвалища на Обухівщині та Васильківщині. Як результат - задимлені цілі райони, мешканці скаржаться на неприємний запах повітря. До сьогоднішнього дня, на деякий ділянках тривають пожежні роботи.

Мені було дуже прикро, коли я побачив, що деякі високопосадовці, прибувши на місце пожежі, почали безсоромно піаритися на горі, показуючи усю свою "значимість" та "процес роботи". Але, якої роботи? Якщо заглянути глибше, можна побачити усі ті проблеми, які накопичилися за останні роки. 

Для гасіння пожеж запрошуються частини з інших районів, а пожежникам доводиться перебувати на ділянці по кілька годин. Постає питання: а які причини загоряння? Виявляється, що на сміттєзвалищах (особливо - на Обухівщині) роками накопичувалося сміття, без подальшої утилізації. Часто, його просто звозили і кидали, не маючи на те відповідних документів. Що робила влада для вирішення цієї проблеми? Нічого, і, на превеликий жаль, і зараз нічого не робить.

Я хочу подякувати усім пожежникам, які, сумлінно виконуючи роботу, рятують десятки тисяч жителів Київщини від смогу. І хочу нагадати деяким посадовцям: не смійте піаритися на людських проблемах. Від вашої порожньої балаканини пожежа не згасне, і краще нікому не стане! 

Дописати коментар

0 Коментарі