Парламент припинив повноваження всього складу Центрвиборчкому

Верховна Рада ухвалила проект постанови № 2127 про дострокове припинення повноважень всього складу Центральної виборчої комісії. Постанова набирає чинності в день її ухвалення.

Онлайн-трансляцію пленарного засідання вів телеканал "112 Україна".

Зазначається, що президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради подання про звільнення з посад членів Центральної виборчої комісії. У поданні голова держави згадує неодноразові прояви ЦВК "недостатньої виваженості або навіть політичної упередженості у вирішенні окремих питань, які належали до її повноважень".

Президент вказує на більш ніж 20 постанов Центральної виборчої комісії щодо відмови в реєстрації двадцяти восьми кандидатів у народні депутати України, скасованих судами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет ВРУ з питань організації держвлади рекомендував парламенту достроково розпустити склад Центральної виборчої комісії.

Комітет виборців України (КВУ) вважає, що попри висловлені в поданні президента до парламенту зауваження щодо роботи ЦВК нині немає об'єктивних підстав для звільнення членів Центрвиборчкому.

Дописати коментар

0 Коментарі