Предстоятель: Живіть по-християнськи! Буде більше користі, ніж від слів

Навіть у сім'ї ми повинні менше говорити, а показувати приклад справжнього християнського життя, зазначив Блаженніший Владика Онуфрій.

Ми повинні бути проповідниками Слова Божого, Христа Воскреслого, але не стільки словами, скільки справами, відзначив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

«Навіть у сім'ї ми повинні менше говорити, а показувати приклад, яким має бути християнин», – передали слова Блаженнішого Владики Онуфрія в Інформаційно-просвітницькому відділі.

Він розповів, як бути, якщо дружина ходить у храм, а чоловік не хоче цього робити. В такому випадку найкраща проповідь – жити по-християнськи, порадив Предстоятель.

«Дружина хоче воцерковити свого чоловіка, "пиляє" його і вдень, і вночі, дорікає, гнівається на нього. Краще такої проповіді не читайте, краще закрийте рот і мовчіть», – закликав Архіпастир.

Наша проповідь повинна полягати в тому, щоб своїм життям ми показували, як треба жити людині на землі, пояснив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

«Живіть по-християнськи! Від цього буде більше користі, ніж від безлічі слів, але сказаних від нечистого серця, змішаних із забуттям, роздратуванням, зажерливістю», – підкреслив Предстоятель.

Дописати коментар

0 Коментарі