Рада має намір запровадити середньострокове планування будівництва і ремонту доріг

Верховна Рада підтримала за основу законопроект № 1041, який передбачає запровадження середньострокового планування ремонту і реконструкції доріг. За цей документ виступили 337 народних депутатів.

Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Законопроект представила нардеп від "Голосу", перший заступник голови комітету з питань транспорту та інфраструктури Юлія Клименко.

"Комітет розглянув законопроект № 1041 (доопрацьований), і хочу повідомити вам, що саме він змінить після його прийняття. Перш за все, це середньострокове планування, тобто якщо зараз у нас планування відбувається і реалізація 12 місяців, то тепер ми дозволимо будувати об'єкти дорожньої інфраструктури, мости 3 роки, тобто проектувати і будувати, тому що ви розумієте, що об'єкти інфраструктури не будуються за 12 місяців і не проектуються. Тобто дорожній фонд зможе брати зобов'язання і реалізовувати протягом 3 років", - повідомила Юлія Клименко.

За її словами, повноваження затверджувати перелік об'єктів будівництва і реконструкції перейдуть від уряду до Міністерства інфраструктури. Очікується, що це пришвидшить ухвалення рішення щодо цих питань.

Окрім того, законопроект скасовує затвердження бюджетним комітетом переліку доріг та інфраструктури, які будуватимуть і ремонтуватимуть.

"Місцеві громади зможуть долучатися до будівництва доріг державного значення і співфінансувати їх. Це мобільність і швидкість, в тому числі в яких зацікавлені й місцеві громади", - додала представник профільного комітету.

Новини за темою: Рада вирішила скерувати до дорожнього фонду половину надходжень від штрафів за перевантажені фури

Дописати коментар

0 Коментарі