На Закарпатті кіберполіція вилучила майже 100 т фальсифікованої побутової хімії

На Закарпатті кіберполіція вилучила з обігу майже 100 тонн фальсифікованої побутової хімії. Про це повідомляє прес-служба департаменту кіберполіції.

"Працівники Київського управління кіберполіції спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції Україні, за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, встановили, що до такої протиправної діяльності залучена велика група осіб на чолі двома організаторами – мешканцями міста Ужгород", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, мережа підприємств виготовляла різноманітну побутову хімію у промислових масштабах. Основним каналом збуту були власні інтернет-магазини та різноманітні інтернет-майданчики з продажу товарів. Щомісячний дохід одного із таких підприємств сягав півмільйона гривень.

Щомісячно підприємство виготовляло 60 тонн фальсифікованої продукції, яку збували під виглядом відомих торгових марок. При цьому зловмисники позиціонували себе як офіційні оптові представники всесвітньо відомої торгової марки.

Зазначається, що продукцію збували на території України, Словаччини, Угорщини та Румунії. 

Під час обшуків правоохоронці виявили велику кількість сировини, готової продукції та обладнання (виробничі лінії) для виготовлення фальсифікату. Крім того було вилучено комп’ютерну техніку та чорнову бухгалтерію. Опис вилученого майна тривав протягом двох діб. Загалом, вилучено майже 100 тонн готового до збуту фальсифікату.

Відкрито кримінальну справу за статтею "незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару" (ст. 299 ККУ).

Триває досудове розслідування.

Дописати коментар

0 Коментарі