Сергій Мазепа: державна земля сільгосппризначення повинна бути розпайована серед українців, які все ще її не отримали


Державна земля сільгосппризначення має бути розпайована між громадянами, які її ще не отримали, а скасування мораторію на продаж землі можливе тільки після проведення Всеукраїнського референдуму. 

Зважаючи на статистику, я вважаю, що земля була розпайована несправедливо. Ділянки отримали тільки 7,5 мільйони українців. Решта людей, в першу чергу – пенсіонери з величезним трудовим стажем, були несправедливо виключені з розпаювання. Тому ми наполягаємо на тому, щоб земля, яка зараз перебуває в державній власності, була розпайована в першу чергу між людьми з невеликими доходами та великим трудовим стажем, а не серед "кумів", "сватів", "родичів" і т.д. За часи президентства Віктора Ющенка на Київщині була поширена практика оформлення земельних ділянок на підставних осіб, за дорученням місцевих чиновників. Пройшло 10 років - ситуація не змінилася. 

Друга позиція: після того, як буде розпайована державна земля, необхідно провести 
референдум. Після референдуму, який дасть відповідь на питання – чи згоден український народ на те, щоб був скасований мораторій (на продаж землі сільгосппризначення. – Ред.), – ми можемо виходити на рішення цього питання. Позиція мільйонів українців має стати ключем до розв'язання цієї проблеми! 

Дописати коментар

0 Коментарі