Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала альтернативний законопроект, який забороняє продаж землі

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко сказав аграріям, які у четвер, 3 жовтня, прийшли під стіни парламенту, щоб висловити свій протест проти продажу української землі.

Звертаючись до людей, Юрій Бойко висловив їм свою підтримку і запевнив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ захищатиме конституційне право українських громадян на володіння землею.

«Ми виступаємо категорично проти продажу землі доти, доки законопроект не пройде ваше обговорення. Ми за те, щоби такі питання вирішувалися тільки після референдуму. І коли люди скажуть «так», тільки після цього можна буде вносити законопроект до сесійної зали. А доти його приймати не можна», – підкреслив опозиційний політик . Він зазначив, що під милозвучною назвою законопроекту «про ринок землі» насправді криється шлях до рабства.

«Хто б вам що не розповідав, що земля буде захищена від скуповування іноземцями, у цьому законопроекті чітко написано, що будь-яка транснаціональна компанія може відкрити в Україні представництво і купувати землю вже як український резидент. А враховуючи те, що у цих компаній набагато більше грошей, ніж у наших українських фермерів, то є величезна небезпека, що земля потрапить до рук спекулянтів і буде розпродана», – пояснив Юрій Бойко. Він розповів, що фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ –ЗА ЖИТТЯ подала альтернативний законопроект, яким забороняється продаж землі, і висловив підтримку селянам у їхній боротьбі за українську землю. Дописати коментар

0 Коментарі