Мосійчук заявив, що йому погрожують після публікації інтерв'ю про фабрикацію справи проти Гужви

Екс-нардеп і колишній член Радикальної партії Ляшка Ігор Мосійчук заявив про погрози з боку колишніх однопартійців після публікації інтерв'ю про фабрикації справи проти головного редактора видання "Страна.ua" Ігоря Гужви. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Мосійчук пише про безпрецедентний тиск на нього і його рідних. "Яке безпосередньо межує з шантажем з боку осіб, з якими я співпрацював і близько спілкувався в часі мого членства в РПЛ", - пише.

"Мені прямо загрожують публікацією якогось мегакомпромата на моїх рідних. Хочу попередити збочених "друзів і подруг", що, якщо вони зачеплять когось із моєї сім'ї, я не просто дам інтерв'ю про фабрикації справи щодо Гужви, але і дам свідчення правоохоронним органам про всі відомі мені факти", - обіцяє екс-нардеп.

Нагадаємо, вчора у виданні "Страна.ua" вийшло інтерв'ю з Ігорем Мосийчуком, в якому він заявив, що справу проти керівника інтернет-видання "Країна" Ігоря Гужви було повністю сфабрикована Службою безпеки України з подачі колишнього президента України Петра Порошенка та за участю нардепів від Радикальної партії Олега Ляшка, а саме Дмитра Лінька. Мосійчук впевнений, що в курсі подій був і лідер партії – Олег Ляшко.

Дописати коментар

0 Коментарі