В Києво-Печерській лаврі пройде виставка «Покровська»

Традиційна всеукраїнська виставка «Покровська» приурочена до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

12 жовтня 2019 року, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, в Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі відкриється Православна виставка-ярмарок «Покровська», повідомляє сайт обителі.

«Кілька разів на рік за доброю традицією в Печерський монастир прибувають гості, які представляють різні вироби, товари та інше. Як правило, ці виставки-ярмарки приурочені до особливо значущих православних свят», – розповідає братія Лаври.

На виставці можна придбати ікони і богослужбове начиння, книги для православного читача, в тому числі і дитячу літературу, православні фільми, мультфільми і піснеспіви на аудіо- та відеоносіях, продукти бджільництва та мед нового збору, лікувальні трав'яні чаї і багато іншого.

Відвідувачі зможуть подати записки для поминання за здоров'я та за упокій в обителях, представники яких братимуть участь у виставці-ярмарку.

Виставка буде відкрита з 9.00 до 19.00 з 12 до 20 жовтня. Стенди розмістять в критій галереї від Успенських воріт до площі Ближніх печер, а також на вулиці, що веде до Дальніх печер (територія нижньої Лаври). Вхід вільний.

Телефон для довідок: +38 (044) 255 11 19.

Дописати коментар

0 Коментарі