Юрій Бойко: Законопроект про ринок землі відстоює інтереси міжнародного капіталу, а не українців


Про це 4 жовтня в ефірі телеканалу «Інтер» заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Те, що 3 жовтня під Верховною Радою зібралося 10 тис. аграріїв, свідчить, що ситуація в суспільстві напружена. Люди налякані, вони не розуміють, що їх чекає, що буде з їхньою землею», - зазначив Юрій Бойко.

Зі слів парламентаря, так званий законопроект про ринок землі дозволить агробаронам та іноземним компаніям скупити українські землі.

«У цих компаній необмежені фінансові можливості, а люди, які працюють на землі, не зможуть з ними змагатися - у них немає таких грошей. У нас 70% продукції виробляють фермери, у яких від 1 тис. до 10 тис. гектарів землі. Вони не в змозі викупити більше половини своєї землі. А не буде землі - не стане і робочих місць у селі. Села вимиратимуть, люди поїдуть у міста. До речі, фавели, всі ці трущоби, у Бразилії з'явилися після того, як людей прогнали з їхньої землі, продавши її латифундистам. Ми що, хочемо такого майбутнього?» – обурився Юрій Бойко.

Політик зазначив, що даний законопроект юридично не захищає ні простих селян, у яких є земельний пай, ні фермера, оскільки написаний експертами Світового банку без участі українських аграріїв.

«Цей законопроект відстоює інтереси міжнародного фінансового капіталу, а не українців, цей закон зроблений під них. Тому фермерів захищати будемо ми і вони самі. І ми не дозволимо розпродати народне надбання», - підкреслив Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі