Олександр Качний: Європа чекає від України конкретних кроків для відновлення миру

Про це в ефірі «112 Україна» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний.

«Усі європейські лідери сьогодні підтримали і Мінські угоди, і «формулу Штайнмайера», іншої альтернативи немає. Реалізацію «формули Штайнмайера» підтримує також НАТО. Але в Україні залишається невелика група людей, яка каже, що цього робити не можна й агітує інших. Якщо переглянути інтерв'ю тих, хто говорить про «зраду» й «ні капітуляції», то на питання журналістів «які ваші пропозиції», звучить відповідь про санкції проти РФ. Але санкції вводити більше ніхто не буде, тому що європейці чекають від України конкретних кроків для відновленню миру. І якщо ми не будемо дотримуватися підписаних домовленостей, ставлення до нас буде відповідне. Тому крок за кроком ми повинні рухатися тією дорожньою картою, яка вже означена», - упевнений парламентар.

Народний депутат звернув увагу також на низку гуманітарних кроків, які повинна здійснити Україна для повернення нині непідконтрольних їй територій.

«Усі сьогодні говорять про особливий статус і вибори. Але потрібно також здійснити гуманітарні кроки - зняти блокаду з ОРДЛО, виплатити людям пенсії і соцвиплати, створити умови для повернення вимушених переселенців», - підсумував Олександр Качний.

Дописати коментар

0 Коментарі