Юрій Бойко: Ми підготували бюджет, в якому збільшені соціальні виплати і підтримка регіонів


Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам проект бюджету від влади.

Парламентар нагадав, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала альтернативний проект Держбюджету-2020.
«Ми давно заявили про те, що у нас багато питань до бюджету від влади. Як тільки ми отримали проект Держбюджету-2020, то сформували альтернативний проект, суть якого проста: ми пропонуємо збільшити соціальні виплати, закласти реальні макроекономічні показники і зменшити фінансування силових структур (проект бюджету ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ пропонує збільшити видатки бюджету на 260 млрд грн., з яких 200 млрд спрямувати на підвищення соціального захисту людей, а 60  млрд — на розвиток економіки на національному та регіональному рівнях — ред.). 
Сьогодні наша позиція не змінилася: урядовий бюджет такий же, як минулого року, такий же, як позаминулого року, — це бюджет поліцейської держави з бідним населенням. Ми категорично проти такого підходу», — підкреслив опозиційний політик.
При цьому Юрій Бойко наголосив: у житті немає ідеальних бюджетів, але є речі, через які у жодному разі переступати не можна.
«Не можна зменшувати соціальні виплати інвалідам, ветеранам, чорнобильцям, допомогу матерям на дітей — і водночас збільшувати фінансування силових структур. І ми підготували бюджет, який все це змінює: ми збільшимо виплати громадянам і зменшимо виплати силовикам», — сказав Юрій Бойко.
Співголова фракції опозиціонерів повідомив, що фракція у визначений Регламентом термін передала свої правки до бюджетного комітету.

«Якщо наші правки не будуть враховані і продовжиться ганебна практика бюджетів попередніх років — ігнорування людей і формування поліцейської держави, то ми не підтримаємо такий бюджет», — резюмував Юрій Бойко.  

Дописати коментар

0 Коментарі