У Києві пройде зустріч зі священиком-мером, який відродив депресивне село

У столичному храмі на Сирці відбудеться зустріч зі священиком Андрієм Пінчуком, якого жителі села обрали старостою. Йтиметься про тему «батьків і дітей» в наш час.

13 жовтня 2019 року відбудеться зустріч з настоятелем храму Архістратига Михаїла села Волоське Дніпропетровської єпархії Андрієм Пінчуком, повідомляє у Facebook настоятель київського храму на честь святителя Петра Могили та ікони Божої Матері «Пом'якшення злих сердець» протоієрей Іоанн Тронько.

Тема зустрічі – «Батьки і діти в наш час. Труднощі та їх подолання».

О. Андрій Пінчук, керівник відділу у справах сім'ї Дніпропетровської єпархії, багатодітний батько і глава дитячого будинку сімейного типу, поділиться досвідом виховання дітей у багатодітній сім'ї.

Час зустрічі: 13 жовтня, 13.00.

Храм на честь святителя Петра Могили та ікони Божої Матері «Пом'якшення злих сердець» розташований в Києві на вул. Академіка Грекова, 20а, в охоронній культурній зоні на Сирці, поруч з пам'ятником жертвам фашистських розстрілів у 1941-1943 роках.

У храмі щонеділі проводяться тематичні бесіди, присвячені питанням християнського віровчення і духовного життя. Ідея таких зустрічей з'явилася у відповідь на численні запитання, які постійно задають священикам храму.

Як повідомляла СПЖ, настоятель храму УПЦ Архістратига Михаїла Дніпропетровської єпархії Андрій Пінчук був обраний жителями села Волоське своїм старостою три роки тому, і відродив «депресивне» село. Він також є керівником відділу у справах сім'ї Дніпропетровської єпархії і главою дитячого будинку сімейного типу, де виховуються 13 дітей, 11 з яких – прийомні.

Дописати коментар

0 Коментарі