Юрій Бойко: Почавши продаж землі, ми в кінцевому підсумку можемо втратити незалежність

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив, відповідаючи на запитання людей, які звернулися до політика з проханням роз'яснити ситуацію навколо закону про землю.

«Влада обманює, коли говорить, що іноземці не зможуть скупити землю. Чотири сторінки поданого урядом законопроекту - це прямий шлях до рабства і продажу іноземцям української землі. Будь-яка іноземна компанія, відкривши представництво в Україні, зможе завести сюди гроші і скупити землю. Саме такий закон зараз намагаються прийняти», – пояснив Юрій Бойко, відповідаючи на питання на своєму YouTube-каналі.

Він розповів, що на минулому тижні 10 тисяч селян, фермерів прийшли під стіни парламенту.

«Позиція нашої політичної сили однозначна: землю продавати можна тільки після референдуму. Це питання повинен вирішувати тільки народ України. Абсолютно зрозуміло, що питання про ринок землі можна ставити, тільки коли буде наведено порядок у земельних відносинах: всі громадяни України отримають свої паї, буде повністю сформований земельний кадастр і т.д. А поки ми всі розуміємо, що буде боротьба за українську землю, і до неї треба готуватися. Не можна допустити, щоб нашу землю скупили іноземці та агробарони», - підкреслив Юрій Бойко.

Про теми і проблеми, які хвилюють людей, дивіться у новому випуску «Відповіді на питання» і підписуйтеся на YouTube-канал Юрія Бойка.

Ви також можете залишати свої запитання і звернення у коментарях під відео, надіслати їх на сторінку Юрія Бойка у Facebook або на електронну пошту pressoffice.yb@gmail.com 

Дописати коментар

0 Коментарі