У Києві відбувся щорічний Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019 - жінки-агенти змін!


У КВЦ «Парковий» у Києві 3 жовтня відбувся Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security-2019 – перша ефективна платформа пошуку нових ідей та рішень для участі жінок у миротворчості, подолання соціально-гуманітарних криз, а також розширення ролі і впливу жінок у політиці і суспільстві. Саміт зібрав понад 900 українських і зарубіжних гостей.

«Як і в минулому році, сьогодні на платформі Kyiv Global Summit зібралася жіноча еліта України, і ми говоримо про найважливіші виклики - це мир, боротьба з бідністю, захист прав жінок і дітей, подолання гострої гуманітарної кризи. Ми єдині в думці, що для досягнення прогресу важливо ширше і цілісне розуміння миру. Адже мир - це не тільки роззброєння і безпека, це і доступ до освіти, медицини, соціальних і державних послуг. І сьогодні жінки-лідери - депутати, члени уряду, представниці громадськості, місцевого самоврядування - почали відкриту дискусію та обговорення глобальних передових практик для побудови всеохоплюючого миру в Україні. Я впевнена, майбутнє України - в жіночих руках!» – підкреслила один з ініціаторів Kyiv Global Summit, народний депутат Наталія Королевська.

«Основна мета нашої дискусії - жінки-агенти змін! Kyiv Global Summit - створена жінками України ефективна платформа взаємодії українських і зарубіжних політиків, представників бізнесу та громадських лідерів – приклад партнерства за принципом PPP (public private partnership). Його мета - сприяти соціально-економічній взаємодії та використанню кращого досвіду кожного сектора в рішенні найважливіших глобальних проблем, досягненні миру і захисту людей. Це - унікальний шанс для України, і ми повинні його використовувати», - заявили організатори Kyiv Global Summit: Women. Peace. Security.

Спікери Kyiv Global Summit – іноземні гості, представники міжнародних організацій та місій, народні депутати, лідери громадських організацій, експерти та правозахисники - на трьох панельних дискусіях обговорили вирішальну роль жінок в дипломатичних переговорах, в умовах конфліктів і відновлення миру, а також запропонували механізми розширення участі жінок у політиці та органах влади.

Дописати коментар

0 Коментарі