У Німеччині чотири дитини заразилися коронавірусом


На заході Німеччини медики підтвердили чотири випадки зараження коронавірусом серед дітей. Всі чотири дитини є вихованцями дитячого садка в окрузі Хайнсберг, одна з виховательок якого захворіла коронавірусом, який викликається пневмонією Covid-19. Про це пише Deutsche Welle з посиланням на заяву місцевої влади.

Повідомляється, що всі хворі діти перебувають у задовільному стані, у них лише легкі симптоми простудного захворювання. В цілому даний дитячий садок відвідують 114 дітей, 100 з них перевірили на наявність коронавіруса. Ще 14 дітей, за попередніми даними, батьки не привезли для проведення добровільного тесту. Таким чином в цілому число пацієнтів з коронавірусом в Хайнсберге зросла до 60.

Крім того, коронавірус підтверджений у вихователя групи продовженого дня в одній з початкових шкіл Бонна. 23-річний чоловік з легкими симптомами захворювання перебуває під домашнім карантином. Школа, в якій навчаються близько 185 дітей, закрита на два тижні, школярів тестують на наявність коронавіруса.

По всій видимості, співробітник школи заразився від першого пацієнта з SARS-CoV-2 в Хайнсберге під час карнавального заходу. Після закінчення карнавальних вихідних у середу, 26 лютого, він повернувся в Бонн і працював з дітьми. На наступний день чоловік відчув себе погано і не вийшов на роботу, а в п'ятницю у нього були взяті проби на аналіз.

На даний момент у Німеччині зафіксовано 79 випадків зараження коронавірусом. З них 16 осіб вилікувались. Смертельних випадків не було. Всього ж у світі на сьогодні зафіксовано 85 681 випадок зараження смертельною хворобою, з них 2 933 людини померли і 39 746 вилікувались.

Дописати коментар

0 Коментарі