Юрій Бойко: Ситуація з евакуацією з Китаю - вирок всім горе-реформаторам системи охорони здоров'я

Він зазначив, що протести у різних регіонах проти розміщення евакуйованих - це свідчення недовіри людей до сьогоднішньої влади, в тому числі і керівництва МОЗу.

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи ситуацію з евакуацією українських громадян з Китаю у зв'язку з епідемією коронавірусу.

«Чиновники не можуть гарантувати, що не відбудеться спалаху захворювання. У владі немає авторитетних фахівців, які можуть пояснити людям на місцях, як їх захистять. Звичайно, ми повинні були подбати про наших громадян. Але хто в уряді прийняв рішення, що ми повинні евакуювати ще й іноземців, нести відповідальність за їхні життя і зробити Україну транзитною карантинною зоною? Люди прекрасно знають, на що перетворили вітчизняну медицину горе-реформатори своїми експериментами. Люди хвилюються і протестують», - сказав Юрій Бойко.

Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ підкреслив, що головна проблема української охорони здоров'я - це хаос у галузі через медреформу, що триває.

«Санітарно-епідеміологічну службу, яка мала у своєму розпорядженні засоби для локалізації та запобігання можливим епідеміям, ліквідували. Потрібно шукати фахівців, відновлювати цю систему і припиняти бардак і хаос в медицині. Владі потрібно не людей засуджувати за те, що вони хвилюються за своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, а навести порядок у медицині і скасувати бездарну реформу», - акцентував Юрій Бойко.

На думку політика, необхідно терміново міняти склад штабу по боротьбі з коронавірусом, включати туди фахівців, які можуть оперативно впровадити всі передові міжнародні напрацювання щодо профілактики і протидії епідемії, підготувати необхідні ресурси і персонал. Саме компетентні дії професійного штабу зупинять паніку, спровоковану владою.

«Ми вважаємо, що за таку підготовку і проведення евакуації чиновники повинні відповісти своїми посадами. Безвідповідальний уряд повинен бути відправлений у відставку», - резюмував Співголова партії.

Дописати коментар

0 Коментарі