Микола Скорик: Тотальний розпродаж держвласності і землі в умовах війни та політичної нестабільності – це державний злочин

Про це 20 лютого заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи звіт уряду, представлений на Комітеті ВР з питань економічного розвитку.

«Якщо говорити про економічні результати – вони абсолютно незадовільні. Доходна частина бюджету у минулому році фактично недофінансована на 58 млрд гривень. І це означає, що на таку ж суму були недофінансовані видатки. Це - прорахунки в економічній політиці. Тому що не приділялася увага промисловому виробництву та іншим галузям, які наповнюють бюджет. Як будуть латати дірки в бюджеті - відповіді ми не отримали. А ще в імпортозалежній державі, якою сьогодні, нажаль, є Україна, митниця не виконує свої зобов'язання. Це означає, що або ці плани непрофесійно прораховані, або щось не те відбувається на митниці», - підкреслив Микола Скорик.

На думку депутата-опозиціонера, навіть більшу загрозу, ніж провальні минулорічні результати діяльності уряду, становлять урядові ініціативи з розпродажу державної власності та землі.

«Курс, яким йде уряд, – це тотальний розпродаж державної власності і землі. В умовах військового конфлікту і політичної нестабільності ми не отримаємо ефективних коштів за цей розпродаж. Навпаки, держава серйозно втратить важелі впливу, а громадяни втратять своє головне надбання – землю. Це великий злочин и велика шкода Українській державі», - наголосив депутат.

Також Микола Скорик відмітив, що діяльність урядовців не спрямована на покращення соціального стану в країні.

«Всі чули, що начебто головною для цього Кабміну є людина. Проте країна - в очікуванні закриття величезної кількості шкіл і лікарень. І ці конкретні дії аж ніяк не відповідають тим гаслами, які ми почули сьогодні. Зарплати зростають лише у певних громадян – в "Укрпошті", "Нафтогазі", Кабінеті міністрів. І абсолютно невиправдано, а вся країна це бачить. Все це ненормально», - заявив народний депутат.

Дописати коментар

0 Коментарі