Юрій Бойко: Рекордні безробіття та борги по зарплаті, нищівний спад промисловості – це і є реальний звіт уряду

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи звіт уряду, представлений у Верховній Раді у п’ятницю, 21 лютого.

Юрій Бойко наголосив, що економічна політика Кабінету Міністрів є абсолютно провальною.

«Звіт уряду – це не більше ніж яскраві гасла. Це просто півкіло макулатури без жодної конкретики. Повністю провалена політика з підтримки підприємств, реального сектору економіки. Промислове виробництво щомісяця падає на 5-6%. А це втрата робочих місць. Тільки за останні три місяці 2019 р., за даними Федерації роботодавців України, ми втратили 170 тисяч робочих місць. Країна в боргах – на сьогодні сума сукупного держборгу сягнула 1 трильйону 998,3 млрд гривень. Людям заборгували по зарплатах 3 млрд гривень, борги за ЖК-послуги перевищили 63 млрд», – підкреслив опозиційний політик.

Дуже показово і те, що навіть зібрати до купи цей звіт в уряді не було кому, зазначив він. Цим займалась стороння приватна структура.

«Уряд заплатив 84 тис. гривень за підготовку власного звіту. Значна частина коштів пішла на тези, які озвучив прем’єр-міністр. Те, що апарат Кабінету Міністрів не може професійно підгодовувати звіт і для цього наймають якусь контору – це просто якась фантасмагорія», – сказав Юрій Бойко.

«Єдиний вихід – це відставка цього уряду», – резюмував Співголова фракції опозиціонерів.

Нагадаємо, Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ внесла проект Постанови №2770, який позбавляє уряд імунітету. Також опозиція зареєструвала проект Постанови №3110 про визнання звіту Кабінету Міністрів про хід і результати виконання Програми діяльності уряду у 2019 році незадовільним.

Дописати коментар

0 Коментарі