Юрій Бойко: Кожен день «роботи» цього уряду приносить Україні біду


Про це заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам ситуацію, яка склалася в українській економіці.

«У нас зараз дуже серйозна ситуація, і ми йдемо до економічної кризи. Дев'ятий місяць в країні спостерігається падіння промвиробництва», - зазначив політик.

Юрій Бойко підкреслив, що головна причина полягає у непрофесіоналізмі Кабміну і його відстороненості від реального сектора економіки.

«Головна причина - це бездарна економічна політика і відстороненість від реального сектора економіки. Зараз підприємства зупиняються через те, що держава не створює нормальних умов для роботи. Я переконаний, що уряд зміниться, адже вони ведуть країну в економічну прірву. Вони не знають, що робити, і ніколи не займалися економікою. Кожного дня на своїх посадах вони приносять країні біду», - акцентував Юрій Бойко.

Довідково: Промислове виробництво у січні 2020 року обвалилася на 5,1%. Падіння зафіксовано у 2/3 регіонах, у т.ч. в Луганській області - на 26%, Дніпропетровській - на 13,8%, Донецькій - на 10,1%, Київської - на 9,1% etc. Впали всі сегменти промислового виробництва: добувна промисловість - на 4,5%, переробна - на 3,2%, енергетика та житлово-комунального господарства - на 11,8%. Залишається важкою ситуація у машинобудуванні (-10,5%) ГМК і металургії (-10,3%).

Виконання бюджету у січні 2020-го катастрофічне: доходів зібрано всього 78,5% від плану (недоотримано 13,9 млрд грн.).

У той же час Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ вважає, що Україна має великий ресурсний потенціал, і «при встановленні миру і нормальному управлінні економікою все можна відновити».

Дописати коментар

0 Коментарі