Затримані силовиками РФ в Азовському морі рибалки повернулись до України


У суботу вранці, 29 лютого, на материкову частину України повернулись ув'язнені в Азовському морі правоохоронцями Російської Федерації українці. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

"Сьогодні вранці на пост технічного спостереження Держприкордонслужби надійшла інформація, що кораблі БО ПС ФСБ РФ доправлять у район загальновизначеної системи розподілу руху в Азовському морі малий плавзасіб з українськими громадянами, що був затриманий ними 14 лютого цього року", - йдеться у повідомленні.

Згодом катери Маріупольського загону Морської охорони виявили кораблі РФ, від яких у бік українського берега направлявся малий плавзасіб. Його розпізнали як ЯЗП-0901, на борту якого перебували 4 особи. Встановлено, що це той самий раніше заарештований катер.

Катери Морської охорони супроводжували звільнених рибалок до порту Бердянська. Тепер з ними спілкуються та з'ясовують всі обставини ув'язнення.

За порушення прикордонного режиму та порядку виходу плавзасобу в море кожного з рибалок притягнуто до адміністративної відповідальності, а на катер накладено заборону виходу в море терміном на 30 діб.

Дописати коментар

0 Коментарі