Усі евакуйовані з Китаю українці є здоровими

Всі люди, що перебувають в обсервації у Нових Санжарах, здорові. Про це під час брифінгу в Кабінеті міністрів заявив заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль.


"Результати ранкового медичного обстеження є позитивними", - сказав він.

Заступник міністра також зазначив, що в суботу в евакуйованих також будуть брати аналіз крові, яку відправлять до лабораторії Києва. За його словами, таке обстеження буде відбуватися один раз на три дні.

Крім того, Коваль повідомив, що евакуйовані забезпечені їжею, тому не варто залишати пожертвування або ж координуватися через Червоний Хрест.

Нагадаємо, 20 лютого до України повернувся літак з евакуйованими з Уханя українцями. Зазначалося, що на борту здорові люди, симптомів захворювання на коронавірус у них немає. У МВС підтвердили, що українців розмістять у медцентрі Нацгвардії у Полтавській області. У зв'язку з цим у Полтавській області почалися протести проти розміщення там українців з Уханя.

Спочатку евакуйовані прибули до аеропорту в Харкові, звідки їх доправили автобусами до Полтавської області. Ввечері автобуси з евакуйованими українцями в супроводі поліції приїхали до селища Нові Санжари. Автобуси закидали камінням місцеві жителі. Також вони розпалили багаття і намагалися заблокувати дорогу до санаторію.

Опублікувати коментар

0 Коментарі