Сергій Мазепа: Якщо нашу землю дозволять скуповувати іноземцям, Україна може просто зникнути з карти

Запровадження ринку землі – питання дуже болюче, воно зачіпає абсолютно всіх українців. З цієї причини відкриття ринку землі вб'є українське фермерство в принципі. Разом з новим законом про зміну адміністративно-територіального устрою, закон про продаж землі докорінно змінить Україну, і може стати згубним для нашої держави. Фактично ці два закони спрямовані на знищення українського села, як такого Якщо нашу землю дозволять скуповувати іноземцям, це може знищити країну. 

Продавати українську землю можна винятково громадянам України, адже це невідновлюваний стратегічний ресурс держави. За Конституцією, земля та її надра у межах території України є об’єктами права власності українського народу. Отже, подальшу долю землі можна вирішити тільки на референдумі.

Я б хотів звернути увагу представників фракції "Слуга народу", що при розгляді даного законопроекту необхідно керуватися інтересами країни і громадян України, а не вказівками МВФ і Сороса. Ретельний розгляд дасть можливість парламентській більшості, перш ніж голосувати за цей законопроект, задуматися про те, що земля є надбанням усього українського народу і основою його матеріальної незалежності. А втративши землю, ми можемо втратити країну! 

Дописати коментар

0 Коментарі