Юрій Павленко: Законопроект про продаж землі - авантюра влади проти нинішнього і майбутніх поколінь

На цьому наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи у залі парламенту внесені ним поправки до закону про ринок землі.


«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ послідовно виступає проти розпродажу української землі. В умовах, коли люди проти, а держава не готова, коли немає кадастру, немає оцінки, немає розмежування – цей законопроект виглядає не інакше, як велика авантюра влади проти нинішнього і майбутніх поколінь», – зазначив Юрій Павленко.

Правки, внесені Юрієм Павленком зокрема стосуються унеможливлення продажу української землі іноземцям та концентрації великих земельних ділянок у руках монополістів і спрямовані на розширення повноваження місцевих громад, на захист фермера й українського села. В цілому фракція ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ внесла більше 3 тис. поправок до закону про ринок землі.

Парламентар підкреслив, що протягом останнього тижня народні депутати отримали безліч звернень, в яких люди виступають проти цього законопроекту і відкриття ринку землі.

«Дозволю собі зачитати звернення аграріїв Бердичівщини, які стурбовані долею села і землі України. Вони зауважують, що «запровадження в Україні ринку землі сільськогосподарського призначення є одним з кроків, які виходять далеко за рамки сьогодення. Ми звертаємося до вас щодо недопущення поспішного відкриття ринку землі. Без проведення всеукраїнського референдуму не можна допустити прийняття рішень по землі!». Також звертаються аграрії, фермери Коростишівського району Житомирської області і закликають не допустити концентрації десятків тисяч гектарів земель в руках крупних агрохолдингів», – наголосив народний депутат.

Політик відмітив, що на сьогоднішні день орендарі залежні від громадян-власників землі, підтримують та розвивають сільські громади. У випадку ж продажу землі, землевласникам не потрібні будуть громади сіл та селищ, і врешті-решт села остаточно вимруть.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ послідовно виступає проти ухвалення цього закону. Ми закликаємо колег зняти його з розгляду і перейти до розгляду саме тих законів, на які чекають сьогодні українські громадяни: щодо миру, щодо соціального захисту, щодо підтримки вітчизняної економіки», – резюмував Юрій Павленко.

Дописати коментар

0 Коментарі