Олександр Замула: Приватизація НАК «Нафтогаз України» - удар по державі!


Уряд має намір віддати у приватизацію державного монополіста НАК «Нафтогаз України», який приносить дуже багато грошей у бюджет.

Щоб зрозуміти наскільки багато, потрібно усвідомити, що оплачує діяльність даного підприємства кожна українська сім’я, яка користується газом.
Такі люди як Коболєв та Гончарук, сьогодні відкрито грабують населення країни через платіжки.

Якщо приватизація відбудеться, то нічого не заважатиме іноземним корпораціям, які поставили в нашій країні свій Уряд, мають групу депутатів у Верховній Раді, викупити акції державного підприємства НАК  «Нафтогаз України», та остаточно вижати з карманів українців гроші через ще більші платіжки на газ.

Більше того, своїм розпорядженням №17 від 24 січня, Гончарук дозволив НАК  «Нафтогаз України» продавати населенню газ українського видобутку з націнкою від менеджерів «Нафтогазу», але із пафосним обмеженням, щоб ціна на газ не була вище ціни на блакитне паливо, аніж у газовому хабі Нідерландів, згідно біржі Powernext/EEX.

Тобто мало того, що державні компанії не відпускають українському населенню газ українського видобутку  за низькою ціною, як це має бути, так уряд офіційно дав добро шахраям, зібрати націнку на український газ через платіжки.

При цьому самим Кабміном, Нафтогазу дано право на виправдання, про нібито європейські правила газового ринку. При цьому, відповідаючи на претензії, чому ціна на газ невиправдано висока, ці «менеджери» відповідатимуть легко: НІЧОГО ОСОБИСТОГО, ЛИШЕ БІЗНЕС.   

Дописати коментар

0 Коментарі