Збережемо історичну пам'ять для наших нащадків

У вівторок, 25 лютого, представники Київської обласної партійної організації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» провели зустріч з членами спілки ветеранів Чабанівської селищної ради. Про це повідомив Олександр Замула - керівник ГО «Платформа розбудови громад», член політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».

За його словами, такі зустрічі - це ще одна нагода згадати про непросту долю і подвиги ветеранів, дізнатися про їх будні і висловити сердечну вдячність за їхній внесок у становлення миру.

«У наших серцях вічно житиме пам'ять, вдячність і повага до цих людей. Сьогодні для них важливіше за все увага, розуміння того, що про них пам'ятають і шанують. Наша партійна організація завжди надавала і надаватиме підтримку ветеранам, адже вони наша гордість і слава», - зазначив Олександр Замула.

Активістки районної організації ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» Світлана Симонова і Анна Бублик подякували ветеранам за їх заслуги, вручили їм продуктові набори та побажали міцного здоров'я, уваги близьких і довгих років життя.

У свою чергу ветерани подякували партійців і політичну силу, яку вони представляють, за принципову позицію в збереженні історичної пам'яті та відстоюванні головних людських цінностей - миру і злагоди в нашому домі.

Дописати коментар

0 Коментарі