Зеленський: Дехто свідомо сіяв серед людей паніку і підбурював до дикунства


Президент України Володимир Зеленський вважає, що паніку серед людей у зв'язку із евакуацією українців з Уханя сіяли свідомо і підбурювали людей до дикунства. Про це Зеленський заявив у відеозверненні, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Я розумію, що у певної частини місцевих мешканців виникло занепокоєння. Ми знаємо, що дехто свідомо та навмисне сіяв серед людей паніку а потім підбурював до цьго дикунства. Замовники та організатори понесуть відповідальність", - заявив Зеленський.

"Усім режисерам-постановникам цього театру я хочу сказати: є моменти коли немає інтересів влади чи опозиції, а є інтереси України. І відповідальність - спільна, для когось - політична, а для когось - кримінальна", - заявив він.

Нагадаємо, учора, 20 лютого, до України повернувся літак з евакуйованими з Уханя українцями. Зазначалося, що перебували на борту здорові люди, симптомів захворювання на коронавірус у них немає. У МВС підтвердили, що українців розмістять у медцентрі Нацгвардії у Полтавській області. У зв'язку з цим у Полтавській області почалися протести проти розміщення там українців з Уханя.

Новини за темою: Ексклюзивне відео з санаторію в Нових Санжарах: Як лікарі оглядають евакуйованих
Спочатку евакуйовані прибули до аеропорту в Харкові, звідки їх доправили автобусами до Полтавської області. Увечері автобуси з евакуйованими українцями в супроводі поліції приїхали до селища Нові Санжари. Автобуси закидали камінням місцеві жителі. Також вони розпалили багаття і намагалися заблокувати дорогу до санаторію.

Дописати коментар

0 Коментарі