Юрій Павленко: Гончарук повинен написати заяву про відставку у зв'язку з профнепридатністю

Про це заявив народний депутат України від ОПОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи звіт уряду щодо виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів на 2019 рік.

«ОПОЗІЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ не збирається обговорювати фантазії чиновників-профанів про «самодостатність випускників» і «активне життя пенсіонерів». Ми прекрасно розуміємо, які історії вони можуть придумати, щоб виправдати свої провали. Так само і українці, щодня стикаючись з проблемами і усвідомлюючи, що кожна нова «ініціатива» тільки погіршує їхнє життя, дають гідну оцінку роботі нинішнього уряду. Довіра до влади падає, реформи ніхто не підтримує і все більше людей знову говорить, що країна рухається в неправильному напрямку», - заявив Юрій Павленко.

На його думку, своїм звітом Кабмін тільки підтвердив свою кричущу некомпетентність, безвідповідальність і авантюризм.

«Міністри не в змозі адекватно оцінити ситуацію. Падіння промислового виробництва, яке триває 7 місяців поспіль, вони пояснюють постановкою заводів на модернізацію. Чергові «космічні» платіжки, які отримали люди в січні - похолоданням, якого не було. Наступ на культурні і мовні права представників національних громад називають «інтеграцією в культурний простір». Придушення свободи слова в країні видають за активізацію боротьби з дезінформацією. А в цей час соціально-економічна криза в Україні продовжує поглиблюватися, люди не відчувають себе захищеними і потрібними у власній державі», - підкреслив депутат.

У той же час, відзначає Юрій Павленко, не виконується основне завдання зовнішньої політики України - відновлення миру на сході країни.

«Провокаційні заяви та ініціативи чиновників Міністерства часто йдуть врозріз із завданнями мирного врегулювання. Міністерство намагається заперечувати узгодження «формули Штайнмайера». Міністр раптом починає прогнозувати Україні то кіпрський, то придністровський сценарій. Або заявляє в інтерв'ю про розробку плану «Б» по Донбасу. Все це тільки знищує довіру між учасниками переговорів і шкодить мирному процесу», - заявив депутат від опозиції.

«ОПОЗІЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ не голосувала за програму уряду і не збирається підтримувати цей так званий «звіт». Ми вважаємо представлений звіт визнанням Кабінетом Міністрів власної некомпетентності, безграмотності і бездіяльності. Ми пропонуємо прем'єр-міністру Гончаруку згідно з Конституцією подати до Верховної Ради заяву про відставку за власним бажанням, у зв'язку зі своєю очевидною професійною непридатністю», - резюмував Юрій Павленко.

Дописати коментар

0 Коментарі