Юрій Бойко: Мир – це найголовніше, що потрібно Україні


Про це, відповідаючи на питання мешканців Донбасу на своєму YouTube-каналі, заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«80% громадян нашої країни на перше місце ставлять питання завершення воєнного конфлікту і закінчення війни. І наша політична сила, як найбільш послідовна у питанні досягнення миру в Україні, відстоює необхідність компромісу. Навіть у попередньому складі парламенту, коли вирували радикальні пристрасті, ми публічно говорили про те, що потрібен компроміс, що мир – найголовніше, що потрібно країні. Є політичний шлях врегулювання конфлікту – треба ним йти. Треба чесно сказати людям, що це буде болючий компроміс, але заради майбутнього країни на це доведеться піти», – зазначив опозиційний політик.

Юрій Бойко також наголосив на необхідності вирішення проблем переселенців, яких сьогодні налічується 1,5 мільйона.

«В основному люди осіли в Донецькій і Луганській областях, біля лінії розмежування, сподіваючись в майбутньому повернутися додому. Скажімо прямо, держава зробила дуже мало для їх підтримки, тому що тих 800 гривень, які виділяються людині, явно недостатньо, – люди обділені увагою держави», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Парламентарій нагадав, що півроку тому у переселенців не було права голосувати на виборах, і це право разом з людьми відстояла ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

«Зараз ми добиваємося того, щоб у них було право голосувати за місцеві органи влади, тому що вони вже живуть у громадах, а значить – мають право обирати керівників. Крім того, ми працюємо над тим, щоб після завершення війни у ​​переселенців, якщо вони цього захочуть, була можливість повернутися додому. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ розробила законопроект, згідно з яким усім, хто втратив житло і майно, передбачена грошова компенсація. У нас є тільки разові приклади, коли людям виплачувалася грошова компенсація за зруйновані квартири. Це обов'язок держави – взяти на себе вирішення цих питань: прийняти закон про компенсацію людям за зруйноване житло і втрачене майно. Тоді люди зможуть повернутися додому, відбудувати зруйноване житло, почати жити по-людськи», – підкреслив Юрій Бойко.

Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ розробила пакет законопроектів, спрямованих на відновлення миру і захист постраждалих від війни на сході країни.

Дописати коментар

0 Коментарі