Олег Мазепа: Життя і здоров'я людей – найголовніший пріоритет у боротьбі з епідемією коронавірусу

На заходи з подолання коронавірусу Київська обласна рада виділила понад 276 мільйонів млн грн бюджетних коштів, у тому числі 9 мільйонів гривень на придбання засобів індивідуального захисту для медичних працівників (маски, біокостюми, рукавички тощо). Також, відповідно до зазначеної програми, медичні заклади  Київщини можуть  придбати інше необхідне  обладнання, зокрема апарати  штучної вентиляції легень, ще на 57 мільйонів гривень. 

Ми не мали права зволікати, адже Київщина, як і вся Україна, переживає дуже непрості часи, пов’язані з протидією розповсюдженню епідемії коронавірусу. Для нас життя і здоров’я людей – найголовніший пріоритет. Київщина готова вживати жорстких заходів, щоб завадити поширенню коронавірусу. Я закликаю усіх мешканців відповідально поставитися до сьогоднішньої ситуації та дотримуватися правил карантину.

Водночас, на сесії звучали пропозиції збільшити фінансування медичної галузі у зв'язку з поширенням коронавірусу. На жаль, прийнятого парламентом законопроекту не достатньо. Уряд у найкоротший термін зобов'язаний розробити покроковий план дій для підтримки регіонів у медичній, економічній і соціальній сферах! 

Дописати коментар

0 Коментарі