Олександр Качний: Новий уряд не збирається змінювати згубний для держави курс, тому ми не будемо його підтримувати


Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у середу, 4 березня.

За його словами, розраховувати на зміну державної політики після зміни уряду не варто.

«Для нас головне не прізвища, головне, чи зміниться економічна і гуманітарна політика в державі. На жаль, наразі розраховувати на це не доводиться. На наше запитання, чи буде відкликано законопроект про продаж землі, ми почули відповідь "ні"; чи буде зупинена тотальна приватизація державних підприємств включно зі стратегічними та прибутковими, які наповнюють бюджет – також "ні"», – підкреслив Олександр Качний.

Він наголосив, що опозиціонери не будуть голосувати за призначення нового Кабінету міністрів.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не буде підтримувати кандидатуру прем’єр-міністра і жодного міністра. На зустрічі з головами фракцій кандидат на посаду прем’єр-міністра (Денис Шмигаль, – ред.) сказав, що змінювати курс не буде», – зазначив парламентарій.

Опозиційний політик також прокоментував відмови деяких кандидатів від посад у уряді.

«Економічна і гуманітарна політика, яку реалізовують «слуги народу», не може дати позитивного результату. Чи прийде працювати поважний політик з досвідом на урядову посаду? Для чого – щоб погіршити свою біографію?» – сказав Олександр Качний.

Дописати коментар

0 Коментарі