Опозиційна платформа - За життя: Реальними справами змінюємо Київщину на краще


Вже за півроку в Україні стартують чергові вибори, на яких громадяни будуть обирати місцевих депутатів. Цьогоріч набув чинності новий Виборчий кодекс, отже для політиків ще є час підготуватися до нелегкої передвиборчої кампанії. Вулиці міст заполонили білборди з прізвищами потенційних кандидатів, а у дворах багатоповерхівок встановлюються дитячі майданчики за підтримки того чи іншого "мецената" (здебільшого - за наші з вами бюджетні кошти).
Зустріч активу ОПЗЖ з ветеранами

Проте є й ті, хто не женуться за політичними балами та не годують виборців пустими обіцянками. Вже півроку члени й активісти Київської обласної організація "ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ" впроваджує соціально-важливі проєкти для всіх жителів області. 

Так, зовсім нещодавно активісти Фастівської районної організації влаштували зустріч з ветеранською організацією,  подякували ветеранам за їх заслуги та вручили  продуктові набори. 

"У наших серцях вічно житиме пам'ять, вдячність і повага до цих людей. Сьогодні для них важливіше за все увага, розуміння того, що про них пам'ятають і шанують. Наша партійна організація завжди надавала і надаватиме підтримку ветеранам, адже вони наша гордість і слава", - зазначив голова ГО "ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ ГРОМАД" Олександр Замула.

Двічі на місяць виходить інформаційний бюлетень "Київщина за життя", на шпальтах якого можна дізнатися офіційну позицію політсили із  болючих питань, прочитати інтерв'ю очільників ОПЗЖ та отримати інформацію щодо спортивних заходів Київщини. Тираж газети - 50 тисяч примірників.
Інформаційний бюлетень - у кожну родину

"Сьогодні в нашій країні майже немає об'єктивних джерел висвітлення інформації, а за тієї чи іншою газетою ховаються шкірні інтереси місцевих "царьків". Тому ми створили газету, в якій люди можуть дізнаватися об'єктивну і правдиву інформацію про події країни, а не "споживати" інформаційну пропаганду від окремих політиків!" - наголосив Замула. 


Дописати коментар

0 Коментарі