Арешту не буде: замість допиту в ДБР Порошенко полетів до Іспанії


Замість допиту у Державному бюро розслідувань екс-президент України Петро Порошенко полетів до Іспанії. Адвокати Петра Порошенка повідомили ДБР, що їхній підзахисний перебуває за кордоном, а сам екс-президент на допит не прийшов, повідомляє "Страна".

Зазначимо, що низка ЗМІ повідомляли, що 13 березня слідчий має намір вручити Порошенку підозру за однією із кримінальних справ і буде вимагати заарештувати екс-президента.

Однак, за даними "Страни" у "Європейській солідарності", Порошенко вилетів 8 березня до Іспанії з пересадкою у Франкфурті.

Поки невідомо, чи знаходиться він досі в Іспанії, чи полетів кудись далі.

"Але точно в Україну він досі не повернувся", - кажуть співрозмовники видання в політсилі. 

Відзначимо, 13 березня Рада національної безпеки й оборони може закрити кордони України через епідемію коронавірусу. Окрім того, МЗС України наполегливо рекомендує українським громадянам утриматися від будь-яких поїздок за межі країни.

Додамо, що Іспанія, куди виїхав Порошенко, стала другою в Європі за кількістю заражень коронавірусом, випередивши Францію і Німеччину.

З новим стрибком випадків захворювання на 40% порівняно з попередніми 24 годинами цього четверга було перевищено поріг у 3000 заражень. Кількість смертельних випадків зросла до 84.

Дописати коментар

0 Коментарі