Юрій Бойко: Зростання промвиробництва, нові робочі місця, залучення інвестицій - повинні стати пріоритетами для нового уряду


Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» в п'ятницю, 6 березня.

«Ми розраховуємо, що у нового уряду буде поворот до реального сектору економіки, а не біганина за кредитами, по всьому світу, як це робив попередній Кабмін», - сказав Юрій Бойко.

Політик додав, що в цьому уряді менше «грантоїдів», які були повністю залежні від своїх хазяїв і це дає надію, що почнуть вирішуватися дійсно важливі для країни і людей проблеми.

«Ми розраховуємо, що уряд повернеться обличчям до промисловості. У січні промислове виробництво показало «мінус» 5,1%. Справжня катастрофа в енергетиці та житлово-комунальному господарстві: падіння на 11,8%. У важкому стані машинобудування - «мінус» 10,5%. У занепаді всі сегменти української промисловості. Потрібно вживати термінових заходів для підтримки вітчизняного товаровиробника. Знижувати податковий і адміністративний тиск на підприємців. Стимулювати зростання інвестицій для модернізації підприємств, створювати нові робочі місця, а не виставляти держпідприємства на продаж за безцінь», - підкреслив народний депутат.

Також Співголова фракції опозиціонерів висловив надію, що буде відкликаний резонансний законопроект про землю.

«Цей законопроект викликав шквал критики. Перш за все, з боку фермерів і аграріїв. Ми сподіваємося, що він буде відкликаний і перероблений, з урахуванням національних інтересів, а не інтересів великих фінансових корпорацій, які замовили цей варіант закону, щоб скупити українську землю», - зазначив Юрій Бойко.

Крім того, за його словами, потрібно проводити таку бюджетну і податкову політику, яка сприятиме зростанню економіки, доходів і соціального захисту людей.

«Ми будемо виступати за те, щоб була розроблена нова економічна політика, яка дозволить розвивати реальний сектор, створить нові робочі місця і покращить добробут наших громадян», - підкреслив Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі