Нардеп Вадим Рабінович увімкнув пісню "Вставай страна огромная" на Погоджувальній рад ВР

У понеділок, 2 березня, народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович виступив на Погоджувальній нараді голів депутатських фракцій та груп і розповів своїм колегам про те, що «реально хвилює нормальних, розумних громадян України».

Зокрема, політик звернув увагу на нещодавню заяву міністра закордонних справ України Вадима Пристайка, який заявив, що Україна не святкуватиме 9 Травня.

«Але свята будуть», – заявив Вадим Рабінович і розповів про пам'ятні дати та ювілеї, які українці пишно відзначатимуть у 2020 році у столиці України – місті Києві.

«Зокрема, 130 років від дня народження Івана Полтавця-Остряниці – нациста, помічника Альфреда Розенберга і Еріка Коха, керівника УНАКОР – організації українських козаків-нацистів; 110 років від дня народження Василя Сидора – нацистського колаборанта і військового злочинця, бійця батальйону «Нахтігаль» і оберфюррера 201-го батальйону, учасника масових вбивств євреїв, поляків і каральних операцій проти мирного населення в Білорусі; 120 років від дня народження Володимира Кубійовича – нацистського колаборанта, організатора дивізії СС «Галичина». Є ще цілий перелік «великих» дат, які слід святкувати справжньому громадянинові сучасної України», – зауважив політик.

У зв’язку із цим співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» з обуренням звернувся до колег по парламенту: «Шановні, ви зовсім охреніли?! Ви збираєтеся змусити нас святкувати дні народження фашистів! Ви хочете повернути нас в мракобісся нацизму!».

Вадим Рабінович нагадав, що «наші герої – воїни Радянської армії, які визволили від нацизму Європу, звільнили від нацизму Україну, і саме їх ми будемо вшановувати, а не ваших фашистських прихвоснів, які стріляли в спини людей!»

Народний депутат також попередив: «Ви не примусите нас стати на коліна, тому що більшість громадян України знають ціну вам і вашим фашистським ідеям! Вам здається, що перемога буде за вами. Але і Гітлеру так здавалося. Побачите, де буде правда і де буде справедливість!»

«Фашизм в Україні не пройде!» – заявив народний депутат.

«Я звертаюся до нормальних людей у Верховній Раді: нас же більше! Давайте зупинимо фашизм! Давайте, нарешті, змусимо ввести в дію норму Кримінального кодексу про переслідування за пропаганду фашизму! Наші діди і батьки зупинили фашизм в 1945 році! І я сподіваюся, що ми будемо святкувати 2020 й як ще одне свято – рік визволення України від фашизму», – резюмував Вадим Рабінович.

Дописати коментар

0 Коментарі